Skip to content
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

[31.08] Kultuuriklubi tutvumisõhtu

August 31, 2022 @ 19:00 - 23:00

Free

Heii!☺️

Juba kohe-kohe algab uus ja vägev kooliaasta 📚 ning Kultuuriklubi ootab taas enda ridadesse aktiivseid ja tegusaid liikmeid!

Kui tunned, et tahaksid osa saada kõige vingematest ja omapärasematest TalTechi sündmuste korraldamisest ning hoida üleval kohalikku Tudengivaimu, siis Kultuuriklubi on just Sulle õige koht!👯‍♀️

Ootame tutvumisõhtule Sind, Sinu sõpru, sõprade sõpru ja võib-olla ka su vanaema kell 19, vähemalt korra, vabalt valitud kuupäeval (30.08, 31.08, 05.09 või 14.09), et saaksime Sulle lähemalt oma tegemistest rääkida.
—————————————
Kus toimub? 📌
30.08 – Tudengimajas
31.08 – Tudengimajas
05.09 – U06 saunas
14.09 – Tudengimajas, Kultuuriklubi kontoris
—————————————
Kuidas õige koha üles leian? 🧭

Ära üldse muretse, selle kohta tulevad nii täiendavad postitused, kui ka teeviidad/sildikesed, mis juhatavad su peamaja fuajeest õigesse asukohta.
—————————————
Rohkem infi:

Tutvumisõhtute saagale annab kahel esimesel päeval 💥avapaugu💥 U-06 vahetus läheduses, õuealal toimuv, parima vaibiga chill 🎉

Kolmandal tutvumisõhtul paneme teie nelipealihaseid võnkuma 4-biit taktis, 🤯 U-06 saunas, kus saad niisama chillida või siis hoopis kuumust nautida. Kindlasti ei puudu sealt ka need kõige särtsakamad Kultuuriklubi saladused. 🤫

Tutvumisõhtutele anname lõpp-punkti Kultuuriklubi igapäevases 🏠pesitsuspaigas🏠 – Kultuuriklubi kontoris, kus kehtib vanasõna, et häid Kultuuriklubikaid mahub ikka palju väikesesse ruumi 🌡️.

Kindlasti ei puudu üheltki tutvumisõhtult lahedad mängud; muusikat mängivad 🎧entusiastid; teadmised Kultuuriklubi tegevustest; uued juhu-tuttavad; miskit hambaaugu 🍕täidet; sõbrad kogu eluks ja isegi Sina.
—————————————
Attenzioone! Kui Sul ei õnnestu meiega ühelgi päeval ühineda, aga siiski tahad meie vahva satsiga kokku saada, siis kirjuta meie armsale liikmehaldurile Merilynile meiliaadressil merilyn.pahkel@kultuuriklubi.ee, sest kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! 💪🏻

Ootusärevuses viska pilk peale meie Instagramile 📸 @ttukultuuriklubi ning Facebookile TTÜ Kultuuriklubi, kust saad juba veidike aimu, et mis või kes on üldse Kultuuriklubi.

See ya!🤘🏻

Details

Date:
August 31, 2022
Time:
19:00 - 23:00
Cost:
Free
Event Category:
Event Tags:
, , , , , , , , ,
Website:
https://www.facebook.com/events/1025410921480431

Venue

TalTech – Tallinn University of Technology
Ehitajate street 5
Tallinn, 19086 EE
+ Google Map

Organizer

TTÜ Kultuuriklubi
Email
kontakt@kultuuriklubi.ee
View Organizer Website